Nodarbību nedēļa "PASAULES KARUSELĪ 2018"

2018. gada vasaras nodarbību nedēļas tika pavadītas griežoties PASAULES KARUSELĪ. Bērni apceļoja visus sešus kontinentus, kas atrodas uz mūsu planētas Zeme. Katrā kontinentā iepazina tā unikālo ģeogrāfiju, dabu, kultūru, zinātni. Uzzināja daudz interesantu faktu un kopīgi brīnījās par pasaules neatkārtojamo skaistumu.

Vasaras nodarbības lutināja brīnišķīgi laikapstākļi, tāpēc daudz laika tika pavadīts ārā. Zaļais dārzs kļuva par indiāņu apmetni, bet bērni par īstiem indiāņiem ar atbilstošām rotām, lokiem un bultām. Āra nojumē tapa paši skaistākie radošie darbi - Antarktīdas pingvīni, Āfrikas māla trauki un rotas, Austrālijas aborigēnu bumerangi un slavenā Uluru kalna gleznas. Svaigā gaisā tika spēlētas Āzijā radītās spēles un iemēģināta roku hieroglifu rakstīšanā. Neizpalika arī Brazīlijā tik populārā futbola spēlēšana.

Mārītes Montesori mājas omulīgajās telpās tika pētīts lielā ceļojuma kofera saturs un vērotas izzinošas filmiņas, kas ļāva ielūkoties citu valstu iedzīvotāju ikdienā. Aizrautīgi tika spēlēts ēnu teātris un gatavoti pašiem savi lietuskoka instrumenti. Katrs bērns nedēļas beigās bija ieguvis jaunus draugus, piepildījis savu ceļojuma koferi pilnu ar zināšanām, radošiem darbiņiem un jaukām atmiņām par saturīgi pavadīto laiku.

Arī skolotājas bija gandarītas par paveikto, kā arī pateicīgas vecākiem par uzticību un pozitīvajām atsauksmēm. Vai var būt vēl labāks novērtējums par šo atsūtīto ziņu: "Nezinu, ko un kā jūs darījāt, bet visu nedēļu man bija ļoti laimīgs bērns."?

Uz tikšanos nākamajā vasarā!