Centrs šobrīd nestrādā

Līdz ar Covid-19 pandēmijas izplatību un valstī noteiktajiem interešu izglītības organizēšanas noteikumiem Interešu izglītības centrs "Lielvārdi" šobrīd nestrādā un nodarbības neorganizē. Vasaras periodā nodarbības arī netiks piedāvātas un tuvākās izmaiņas darbībā var būt gaidāmas uz jaunā mācību gada sākumu.

2017. gada rudenī centrā “Lielvārdi” durvis vēra “Mārītes Montesori māja”, kurā pirmsskolas un sākumskolas bērni var izvēlēties sev piemērotas nodarbības individuāli vai nelielās grupās. Aicinām iepazīties ar 2020./2021. mācību gada nodarbību piedāvājumu, maksas informāciju un iekšējās kārtības noteikumiem. Ja piekrītat visiem nosacījumiem, tad aicinām aizpildīt Elektronisko pieteikuma anketu.

Izvērtējot pieteikumus un nodarbībās pieejamo vietu skaitu, priekšroka tiks dota audzēkņiem, kas Mārītes Montesori Mājas nodarbības apmeklējuši iepriekšējā mācību gadā. 

Pieteikšanās līdz 3. septembrim! Nodarbības centrā sākas ar 7. septembri.


Elektroniskā pieteikumu anketa

Mārītes Montesori Mājas nodarbību piedāvājums

Pieteikšanās nodarbībām

Pieteikšanās uz Mārītes Montesori Mājas piedāvātajām nodarbībām norisinās tikai elektroniskā veidā. Aicinām iepazīties ar nodarbību piedāvājumu, maksas informāciju un iekšējās kārtības noteikumiem Ja piekrītat visiem nosacījumiem, tad aicinām aizpildīt Elektronisko pieteikuma anketu.

Elektroniskā pieteikumu anketa

Iekšējās kārtības noteikumi

Lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu pulciņu darbību, esam izstrādājuši detalizētus iekšējās kārtības noteikumus, ar kuriem pirms pulciņa pakalpojuma līguma noslēgšanas ir jāiepazīstas un kuriem ir jāpiekrīt gan skolēniem, gan viņu vecākiem. 

Iekšējās kārtības noteikumi (PDF)

 .