2017. gada rudenī centrā “Lielvārdi” durvis vēra “Mārītes Montesori māja”, kurā pirmsskolas un sākumskolas bērni var izvēlēties sev piemērotas nodarbības individuāli vai nelielās grupās. Aicinām iepazīties ar 2019./2020. mācību gada nodarbību piedāvājumu, maksas informāciju un iekšējās kārtības noteikumiem. Ja piekrītat visiem nosacījumiem, tad aicinām aizpildīt Elektronisko pieteikuma anketu.

Elektroniskā pieteikuma anketa
 
Grupu nodarbības "Mārītes Montesori Mājā" plānots atsākt tikai rudenī. Par individuālo nodarbību pieejamību aicinām sazināties ar pedagogiem. 
Mārītes Montesori Mājas pulciņu piedāvājums

Pieteikšanās nodarbībām

Pieteikšanās uz Mārītes Montesori Mājas piedāvātajām nodarbībām norisinās tikai elektroniskā veidā. Aicinām iepazīties ar nodarbību piedāvājumu, maksas informāciju un iekšējās kārtības noteikumiem Ja piekrītat visiem nosacījumiem, tad aicinām aizpildīt Elektronisko pieteikuma anketu.

Elektroniskā pieteikumu anketa

Iekšējās kārtības noteikumi

Lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu pulciņu darbību, esam izstrādājuši detalizētus iekšējās kārtības noteikumus, ar kuriem pirms pulciņa pakalpojuma līguma noslēgšanas ir jāiepazīstas un kuriem ir jāpiekrīt gan skolēniem, gan viņu vecākiem. 

Iekšējās kārtības noteikumi (PDF)


 .