UNIMAT KAUSS 2017

Piektdien centrā "Lielvārdi" aizvadījām pirmās Tehniskās jaunrades sacensības "UNIMAT KAUSS 2017", kurās piedalījās septiņas skolēnu komandas no trim skolām, kurās mācību procesā ikdienā tiek izmantoti UNIMAT modulārie darba galdi. Skolēnu uzdevums bija pēc dota rasējuma izveidot automašīnas modeli no saplākšņa. Lai iegūtu maksimālu novērtējumu, vienlīdz cītīgi bija jāstrādā gan pie modeļa montāžas kvalitātes, gan pie dizaina papildinājumiem, tomēr vislielākā nozīme bija fināla pārbaudījumam - cik ātri izveidotā mašīna noripos pa metru garu rampu.

Pēc divu stundu intensīva darba un ātrumsacīkstēm noslēgumā, visveiksmīgāk ar šo uzdevumu galā tika Lielvārdes pamatskolas skolēnu komanda - Rihards Harijs Blāze un Rainers Ralfs Žukovskis, savai skolai izcīnot jaunu UNIMAT darba galda komplektu. Tikai nedaudz atpaliekot otrajā vietā ierindojās E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas komanda - Dāvids Ziemelis un Edgars Linde. Savukārt trešajā vietā ciemiņi no Ādažu vidusskolas - Jānis Grāvītis un Alekss Retigs.

Pateicamies visiem skolēniem par dalību un skolotājiem, kas bija gatavi pavadīt šo piektdienu kopā ar mums! Un noteikti paldies jāsaka arī "UNIMAT KAUSA" atbalstītājiem - izglītības uzņēmumam "Lielvārds", SIA "Māris un Co", SIA "Graužupe, kā arī Austrijas kompānijai "The Cool Tool", kas ir UNIMAT modulāro darba galdu ražotājs.

Uz tikšanos jau nākamajās tehniskās jaunrades sacensībās!

Atbalstītāji