Veiksmīgais starts sacensībās "Saules Kauss 2016"

Aizvadītajās brīvdienās, 21. maijā "Lielvārdu" komanda - Mareks Grizans, Kristaps Ansons un Gundars Simsons skolotāja Andra Gribusta pavadībā jau trešo gadu pēc kārtas startēja LU Cietvielu fizikas institūta rīkotajās sacensībās "Saules Kauss 2016".

Atkal jauna pieredze, jaunas iemaņas un atkal godalga - šoreiz Nestandarta klasē 2. vietu izcīnīja jumpravieša Valtera Lesničenoka izveidotā saules mašīna. Ne mazāk lielu prieku un gandarījumu radīja "Lielvārdu" sameistarotais saules velosipēds, kas no institūta speciālistu puses izpelnījās neviltotu atzinību! Turpinājumā sekos abpusēja sadarbība vēl labāku tehnisko risinājumu meklējumos, lai, iespējams, jau nākamajā gadā Saules Kausā varētu veidot jaunu sacensību disciplīnu īstiem transportlīdzekļiem, kas pārvietojas ar Saules enerģiju!

"Lielvārdu" komanda saka lielu paldies Aldim Lambergam par īpašā velosipēda izveidi šai "misijai", Didzim Pučam par neatsveramu tehnisko atbalstu un konsultācijām, kā arī Izglītības uzņēmumam "Lielvārds" par atbalstu projekta īstenošanā! Saules velosipēda pilnveidošana noteikti turpināsies!

Atbalstītāji