Alternatīvā bioloģijas olimpiāde "LAPSIŅA"

Šonedēļ, 26. aprīlī, "Lielvārdos" aizvadījām alternatīvo bioloģijas olimpiādi "LAPSIŅA", kurā piedalījās 29 skolēni no Lielvārdes un Ķeguma novadu skolām. Dalībniekiem bija nopietni gatavojušies, jo olimpiāde bija sarežģīta! Tajā ietilpa gan teorētisko zināšanu pārbaude ar darba lapām, gan interaktīvā testa pildīšana uz laiku, gan arī, protams, praktiskais darbs.

Varam tikai apbrīnot, ar kādu degsmi un interesi visi šie 7. un 8. klašu skolēni mācās bioloģiju, jo viņu zināšanas ir patiesi augstā līmenī! Viņu vidū ir arī daži izcilnieki, kas izcīnīja uzvaras šajā olimpiādē. 7. klašu grupā spēcīgākā izrādījās Zane Strazda no Lielvārdes pamatskolas, savukārt 8. klašu grupā visaugstākos rezultātus sasniedza Eduards Grizāns no E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolas.

Pateicamies skolotājām, kas palīdzēja šo olimpiādi noorganizēt, kas piedalījās darbu vērtēšanā un kas sagatavoja skolēnus šiem pārbaudījumiem. Un paldies Izglītības uzņēmums Lielvārds par sarūpētajām balvām un olimpiādes uzņemšanu savās mājās! Uz tikšanos nākamgad!

Atbalstītāji