Nodarbības projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros

Centrs "Lielvārdi" piedāvā vērtīgas nodarbības, kas var palīdzēt jauniešiem izvēlēties savu nākotnes profesiju un karjeru. Piedāvājam izglītības iestādēm šīs nodarbības īstenot Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ja konkrētā pašvaldība šajā projektā piedalās.

Apvienotā nodarbība
"3D modelēšanas un 3D printēšanas pamati"
un "Elektronikas pamati"

Piedāvājam vērtīgu, modernu nodarbību 2 h garumā, kurā skolēniem (sākot no 4. klases) būs iespēja apgūt divas dažādas jomas. 

3D modelēšanas un 3D printēšanas pamati. Noskaidrosim, kas ir 3D datormodelēšana un kur to šodien pielieto. Skolēni paši iemēģinās roku telpiskajā modelēšanā, lai saprastu, ka izmantojot modernākās tehnoloģijas, šis process nav nemaz tik sarežģīts un, galvenais, tas ir aizraujoši! Un, protams, uzzināsim, kas ir 3D printeris, aptaustīsim to, iemēģināsim darbībā un pafantazēsim, ko ar tā palīdzību vien mūsdienās varam radīt.

Elektronikas pamati. Viena nodarbība, bet daudzi eksperimenti! Ar īpašu elektronikas konstruktoru palīdzību iemācīsimies dažādos veidos spīdināt spuldzītes, darbināt elektromotoriņu, pielietot rezistorus, tranzistorus un kondensatorus, un tas viss ar dažādu elektrisko ķēžu un slēdžu palīdzību. Interesanti, praktiski un noderīgi!

Skolēnu grupa tiek dalīta uz pusēm - viena daļa apmeklē vienu nodarbības tēmu, otra - otru tēmu.  Pēc stundas skolēni mainās vietām, tādējādi 2 stundu laikā visi skolēni ir ieguvuši zināšanas abās jomās. Ideālais, pašiem skolēniem ērtākais grupas lielums - līdz 24 skolēniem, bet varam strādāt arī ar lielāku skolēnu skaitu.

Apvienotās nodarbības ilgums un maksa

  • Aptuveni 2 stundas
  • 10,00 € (t.sk. PVN) no skolēna
  • Grupā minimums 12  / vēlamais maksimums 24 skolēni

 .